Kadıköy Mah. Bağdat Cad. No:102/A İzmit/Kocaeli

Vrf Klima Servisi

TECRÜBE | KALİTE | GÜVEN

ARÇELİK KLİMA YETKİLİ SERVİSİ

Anasayfa > Vrf Klima Servisi

Vrf Klima Servisi

Vrf Klima Servisi

VRF Klima servisi ekibimiz Kocaeli il genelinde ticari alanlarda kullanımı bulunan tüm cihaz markalarında hizmet vermektedir. VRF klima ürünleri diğer elektronik cihaz ve ürünler gibi zaman ve kullanıma dayalı arıza yaşatabilmektedir. Klima arızalarının tespitinde, onarım işlerinde, parça değişimi gereken durumlar, montaj ve bakım hizmetlerinde en tecrübeli ekiplerimizle aynı gün hizmet verebilmekteyiz. Vrf klima servisi kaydı için sitemizde bulunan formlar yada çağrı merkezimize ulaşarak servis kaydınızı oluşturabilirsiniz.

Kocaeli VRF Klima Servis

Geniş ve yaygın servis ağımız ile hafta boyunca tüm Kocaeli ilçelerinde aktif şekilde VRF klima servisi sağlıyoruz. İster randevulu şekilde servis talep edebileceğiniz gibi aciliyet gerektiren durumlarda hızlı servis avantajlarımızdan faydalanabilirsiniz. Variable Refrigerant Flow (VRF), Değişken Debili Soğutucu Akışkan Akışlı Klima Sistemi anlamına gelmekte olup her servis firmasının hizmet vermesi uygun değildir. Normal tip klima modelleri ile VRF klima sistemleri oldukça farklıdır. Hizmet alımlarınızda VRF klimalarda servis tecrübeli olan firmaları tercih etmeniz yararınıza olacaktır. Arkom teknik Vrf klima modelleri için Kocaeli ilinde uzun yılladır bir çok müşterisine hizmet vermiş olup daima olarak hizmet sağladığı firma, şirket, kurum ve kuruluş bulunmaktadır.

Vrf Klima Arıza Servisi

VRF klimalarda herhangi problem durumunda cihaz ekranında bulunan arıza kodları incelenmelidir. Servis firmaları Arıza kodları alınarak aranması daha doğru bir yöntem olacaktır. Klimalara müdahale için arıza kodlarının bilinmesi servis firmalarının çok daha hızlı ve etkili bir servis sağlamasına olanak sağlar. Bir çok klima sahibi ve kullanıcısı gerekli olan periyodik bakımları önemsememesi nedeni ile sık arıza yaşayabilmektedir. Arkom teknik olarak önerimiz kesinlikle klimanızın bakımlarını uzman VRF klima servisi ekiplerimize yaptırınız. Hem yüksek performans hemde cihaz ömrü için bakımlar kesinlikle atlanmamalıdır. Önemsenmeyen bazı durumlar sizlere ileriki süreçlerde çok daha büyük maliyetlerle çıkaracaktır.

İLETİŞİM FORMU

Kartla ödeme imkanı
Kartla ödeme imkanı
Servis işlemi sonunda kapıda kredi kartıyla ödeme yapabilirsiniz.
Hızlı servis hizmeti
Hızlı servis hizmet
En hızlı servis çözümleriyle, aynı gün içerisinde adresinizdeyiz.
Destek hattı
Destek hattı
Servis öncesi ve sonrası uzman ekibimizden destek alabilirsiniz.