Kadıköy Mah. Bağdat Cad. No:102/A İzmit/Kocaeli

Revizyon Hizmeti

TECRÜBE | KALİTE | GÜVEN

ARÇELİK KLİMA YETKİLİ SERVİSİ

Anasayfa > Revizyon Hizmeti

Revizyon Hizmeti

Revizyon Hizmeti

Klima Sistemlerinde Revizyon Ve Modernizasyon Hizmeti, işletmelerin kullanım alanlarında sıcak hava ve yabancı cisimler (aşırı toz vs.) gibi birçok olumsuz koşullara maruz kalmaktadır. Bu etkenler klimalarda arızaya neden olmakta, bunun sonucunda da onarım ihtiyacı doğmaktadır.

Revizyon Ve Modernizasyon Hizmeti, ihtiyacı duyulan klimalar Arkom Teknik https://www.arkomteknik.com.tr/ çalışanları tarafından yerinde yada atölyeye alınarak orijinal yedek parça ile tamiri yapılıp, işletmenize çalışır durumda teslim edilmektedir.

Tüm atölye revizyonu yapılan klimalarda %100 garantili orijinal yedek parça kullanılarak ve deneyimli teknikerlerimizin tecrübesi ile sorunsuz çalışır hale getirilerek yenilenmektedir. Arkom Teknik servis hizmetlerinde kullanılan tüm ekipmanlar TSE standartlarında kalibrasyona tabi tutulmaktadır. Böylece yapmış olduğumuz tamir onarım hizmetlerimizde tam ve kesin sonuca ulaşmaktayız.

Arkom teknik olarak klimaları revize ediyor, onlara yeni bir hayat veriyor ve sizi yeni klima maliyetinden kurtararak yıllarca çalışacak güvenilirlikte revize klimalar oluşturuyoruz.

İLETİŞİM FORMU

Kartla ödeme imkanı
Kartla ödeme imkanı
Servis işlemi sonunda kapıda kredi kartıyla ödeme yapabilirsiniz.
Hızlı servis hizmeti
Hızlı servis hizmet
En hızlı servis çözümleriyle, aynı gün içerisinde adresinizdeyiz.
Destek hattı
Destek hattı
Servis öncesi ve sonrası uzman ekibimizden destek alabilirsiniz.