Kadıköy Mah. Bağdat Cad. No:102/A İzmit/Kocaeli

Pano Tipi Klima Servisi

TECRÜBE | KALİTE | GÜVEN

ARÇELİK KLİMA YETKİLİ SERVİSİ

Anasayfa > Pano Tipi Klima Servisi

Pano Tipi Klima Servisi

Pano Tipi Klima Servisi

Sıcak ayların gelmesi ile birlikte pano klimalara büyük bir iş düşmektedir. Panoların iç sıcaklık değerlerinin maksimum seviyeye çıktığı günlerce farklı sebep ve nedenlerle klimalar arıza çıkarabilmektedir. Arkom Teknik Pano tipi klima servisi birimleri ile her tür sorunda, arızada ve bakım işlerinde sizlere kusursuz bir hizmet sunmaktadır. Pano içi sıcaklık değerlerinde sorun yaşıyorsanız hemen Arkom teknik ekiplerimize ulaşınız.

Pano Klima Kullanımları

Pano tipi klima servisiçağrı merkezimize bir çok sektörden talep geliyor olsa da veri merkezleri bu tip klimaların kullanıldığı en yoğun sektörlerden biridir. Pano klimalar Elektronik, telekominikasyon, IT – Data center vb. işletme ve firmalarda hayati önem sahip sistemlerdir. Isı yoğunluğuna çözüm için kullanılmakta olan bu sistemler dış etkenlere karşı her ne kadar direnli olsa da zamanla arıza çıkarabilir ve teknik müdahaleye gerek duyabilir. Pano Klima (soğutucular) sıcaklığın +55°C’ye kadar çıkabildiği ortamlarda kullanılabilmektedir. Soğutma işlemi sırasında maruz kaldığı toz ve yağ parçacıkları nedeni ile filtrelerinde tahriş yaşaması ve kullanılmaz hale gelmesi yoğun görülen bir sorundur.

Pano tipi klima sistemi otomasyon panloalrında, motor kontrol panolarında, elektrik panolarında, Plc panolarda, Kompanzasyon panolarda sıkça kullanılır. Yüksek ısıdan kaynaklı sorunlarda çözüm için Pano Kabin klima ve iklimlendirme sistemleri ile akla gelen klimalardır.

Kocaeli Pano Klima Bakım ve Onarım

Diğer iklimlendirme sistemlerine göre Pano tipi klima ürünlerinin filtresiz olması bakım maliyetini düşürmektedir. Yurtdışı imalatlı pano klimalarda yedek parça sorun ve sıkıntısı ülkemizde çoğu zaman yaşanmaktadır. Firmamız Arkom Teknik tüm ürün, parça ve ekipmanlarda revizyonlarda üstün kaliteli parçalar ile bu sorunu ortadan kaldırmaktadır. Arkom Teknik klima sistemleri konusunda tüm iklimlendirme markalarında sizlere sunduğu servis işlerinde garantili bir servis deneyimi sağlar. Firmamız teknisyenleri tarafından yapılmış arıza onarım ve servis işlerinde aynı yerden sorun çıkması halinde ücretsiz olarak tekrar hizmet sağlarız.

2013 yılından beri müşterilerimize çözüm odaklı hizmet sunmaktayız. Pano tipi klima servisi için her marka modelde doğru işçilik ve kaliteli servis hizmetleri sağlıyoruz. Sizleri bekletmeden hemen hizmet almak için bizlere ulaşabilirsiniz.

İLETİŞİM FORMU

Kartla ödeme imkanı
Kartla ödeme imkanı
Servis işlemi sonunda kapıda kredi kartıyla ödeme yapabilirsiniz.
Hızlı servis hizmeti
Hızlı servis hizmet
En hızlı servis çözümleriyle, aynı gün içerisinde adresinizdeyiz.
Destek hattı
Destek hattı
Servis öncesi ve sonrası uzman ekibimizden destek alabilirsiniz.