Kadıköy Mah. Bağdat Cad. No:102/A İzmit/Kocaeli

Hakkımızda

TECRÜBE | KALİTE | GÜVEN

ARÇELİK KLİMA YETKİLİ SERVİSİ

Anasayfa > Hakkımızda

Hakkımızda

Isıtma, soğutma sistemleri alanlarında, satış, montaj, bakım, onarım, danışmanlık ve teknik ekipman tedariği hizmetleri vermek üzere kurulmuştur. İlgili sektörlerde bilgi ve deneyim kazanan bir ekip tarafından kurulan firmamız Arkom Teknik, Kocaeli İzmit bölgesinde hizmet vermektedir. Kurulduğu günden beri, uzman ve tecrübeli kadrosu, ürettiği yaratıcı çözümler, etkin ve kaliteli bilgi paylaşımı ve istikrarlı büyüme çizgisiyle, Kocaeli genelindeki ısıtma, soğutma sistemleri sektörlerinde hızla gelişen ve adından sıkça söz ettiren bir şirket olmayı başarmıştır.

Arkom Teknik, başarı, büyüme, enerji ekonomisi ve müşteri memnuniyeti için değer yaratma odaklı stratejileri sayesinde, tüm Kocaeli genelindeki kurumsal firmalara kurumsal çözüm ortaklığı imkanı sunup, sahip olduğu dinamik vizyonunu paylaşmaktadır.
Enerji maliyetlerinin hızla yükseldiği günümüz ekonomisinde, çevreye ve ekolojik dengeye duyarlı, verimli ve doğru projelendirilmiş yenilikçi sistem çözümlerine olan ihtiyaç her geçen gün artmaktadır. Bu ihtiyaçlar çerçevesinde, tecrübeli ve bilgili kadrosu, değerleri, markaları ve stratejik hedefleri ile Arkom Teknik, sektördeki en kaliteli, en esnek ve en paylaşımcı çözüm ortaklığını sunmaktadır.

Vizyonumuz

Bölgemizde ve Türkiye’de iklimlendirme sektörünün hizmet anlayışında en etkili marka olmak için Arkom’u “en güvenilir ve ulaşılabilir” marka konumuna getirmek.

Misyonumuz

Isıtma soğutma sistemleri pazarında servis ve hizmetlerimizi sürekli olarak geliştirerek, performansımızla en iyi olma hedefimize ulaşırken, insanı, çevreyi korumak ve ülke yararını ön planda tutmak.

 

İklimlendirme' de Çözüm Ortağınız.

Profesyonel ve deneyimli teknisyen ekibiyle Arkom Teknik her zaman en doğru tamir ve onarım hizmetini almanızı sağlıyor.

Kocaeli’nin tüm semtlerine, ekonomik fiyatlar ile hızlı ve yerinde müdehale sadece Arkom Teknik’de! 7/24 müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, klima arıza ve bakım taleplerine anında cevap vermek, Arkom Teknik’te bir standart!

İLETİŞİM FORMU

Kartla ödeme imkanı
Kartla ödeme imkanı
Servis işlemi sonunda kapıda kredi kartıyla ödeme yapabilirsiniz.
Hızlı servis hizmeti
Hızlı servis hizmet
En hızlı servis çözümleriyle, aynı gün içerisinde adresinizdeyiz.
Destek hattı
Destek hattı
Servis öncesi ve sonrası uzman ekibimizden destek alabilirsiniz.