Kadıköy Mah. Bağdat Cad. No:102/A İzmit/Kocaeli

Chiller Servisi

TECRÜBE | KALİTE | GÜVEN

ARÇELİK KLİMA YETKİLİ SERVİSİ

Anasayfa > Chiller Servisi

Chiller Servisi

Chiller Servisi

Endüstriyel amaçla soğutma gereksinimi için kullanılan Chiller sistemler için firmamız Arkom teknik, uzman teknik personeli ile en hızlı şekilde nitelikli hizmet sunmaktadır. Kocaeli Chiller servisi ekiplerimiz, endüstriyel alanda kullanılan sistemler ve kurumsal alanlarda kullanımı bulunan tüm chiller cihaz ve ekipmanları için en iyi servisi sağlamaktadır. Kondenser ve evaparator hacimlerinden oluşan soğutma sistemi için servis tercihlerinizde kesinlikle ilgili alanlarda uzman servis firmaları ile çalışmanız gerekmektedir. Arkom teknik servis ekiplerimiz Kocaeli il genelinde chiller servisi olarak sizlere bu desteği sorunsuz şekilde sağlamaktadır.

Chiller Klima Sistemleri

Chiller klima sistemleri ik farklı modele sahiptir. Bu modeler hava soğutmalı klimalar ile su soğutmalı klimalardır. Hava soğutmalı Chiller klimalar genellikle su verimliliğinin az olduğu yerlerde kullanılmaktadır. Kondanseri hava ile soğutulan klimalardır. Klima üzerindeki fan sayesinde hava akışkanlığı sağlanmaktadır.

Bir diğer Chiller klima modeli olan su soğutmalı chiller klima ise Kondanseri su ile soğutulan sistemlerdir. Bu cihazda kule fanları bulunur. Sistem içindeki ısınmış gazın sıcaklığını alarak kule fanlarının olduğu yerde soğumaya geçer. Hava akışının olmadığı veya yetersiz olduğu yerlerde bu sistemler kullanılmaktadır. Sistemlerin montajı yapılarda genelde bodrum katlardadır.

Nerelerde Kullanılır?

Bir çok endüstride kullanımı olmakla beraber, demir çelik sanayisinde kalıp soğutma işlemlerinde, enjeksiyon makinalarında, silindir merdanelerde, metal işleme tezgahlarında, sağlık kuruluşları ve hastanelerde, okullarda ve bir çok sanayi alanında yaygın şekilde kullanılmaktadır.

Kocaeli Chiller Servisi

Arkom teknik Kocaeli Chiller servisi için geniş ve yayğın bir servis sunmaktadır. İlimizdeki tüm ilçelerde yaz kış servis birimimiz aralıksız olarak çalışmaktadır. Bir çok markada ürün teknolojisine hakim teknisyenlerimiz ile sizlere hizmet vermekteyiz.

Mc Quay Chiller, York Chiller, Carrier Chiller, Clivet Chiller, Climaveneta Chiller, Trane Chiller, Roca Chiller, Teba Chiller gibi markalar ülkemizde blinen ve servis ekibi olarak karşılaştığımız markalardır. Tüm bu markalar da görev yapan tenisyenlerimiz hatasız ve eksiksiz hizmet sağlar. Firmalar ve şirket sahipleri için zaman oldukça önemlidir. Bizlere ulaşan taleplerde sizleri hiç bir şekilde bekletmeden en hızlı şekilde servis sağlıyoruz.

Kocaeli chiller klima servisi taleplerinizi hemen bizlere iletişim numaralarımızdan iletebilirsiniz.

İLETİŞİM FORMU

Kartla ödeme imkanı
Kartla ödeme imkanı
Servis işlemi sonunda kapıda kredi kartıyla ödeme yapabilirsiniz.
Hızlı servis hizmeti
Hızlı servis hizmet
En hızlı servis çözümleriyle, aynı gün içerisinde adresinizdeyiz.
Destek hattı
Destek hattı
Servis öncesi ve sonrası uzman ekibimizden destek alabilirsiniz.