Kadıköy Mah. Bağdat Cad. No:102/A İzmit/Kocaeli

Hizmet bölgelerimiz

TECRÜBE | KALİTE | GÜVEN

ARÇELİK KLİMA YETKİLİ SERVİSİ

Anasayfa > Hizmet bölgelerimiz

Uzman bir Klima Servisi, klimalara dair tüm hizmetleri itina ile yerine getirmek zorundadır. Teknik arızaların giderilmesi ve kurulum gibi onlarca işlem ile sorumlu tutulur. Klimaların kutu açılımı ve kurulumunu yapması için genellikle klima servisine ihtiyaç duyuluyor. Klima servisi gelmeden kutu açılımı ya da klima kurulumu yapmak son derece büyük bir hata olarak görülüyor.

Biz, klima servisi olarak klimalara dair her hizmeti üstün şekilde veriyoruz. Kutu açılımı ve kurulumunu en iyi şekilde yaparak tüm müşterilerimizin memnun kalmasını sağlıyoruz. Ayrıca klimalarda meydana gelen teknik problemlerinde ortadan kalkmasını sağlıyoruz. Yeni tip klimalarda meydana gelen yazılım sorunlarının da en iyi şekilde giderilmesini ve düzeltilmesini sağlıyoruz.

Klima Servis Hizmeti

Klima servisi olarak klimalara dair her hizmeti en iyi şekilde icra ediyoruz. Klimalarda meydana gelen arızalarında tespitini yaparak en iyi şekilde onarıyoruz.

Servis olarak klima hizmetlerimiz şu şekilde sıralanıyor;

*Klima kutu açılışı ve kurulumu.

*Klima teknik arıza giderme ve parça değişimi.

*Klima yazılım sorunlarını giderme ve güncelleme.

Servis olarak itina ile verdiğimiz klima hizmetlerimiz bu şekilde sıralanıyor. En kaliteli klima hizmetlerinden faydalanmak isteyen kişiler bizimle iletişim kurabilirler.

Teknik Arıza Giderme

Servis olarak klimalarda meydana gelen teknik arızaların giderilmesini sağlıyoruz. Arızanın kaynağını tespit ederek en uygun çözümleri uyguluyoruz. Böylelikle kısa sürede klimanın tamir edilmesini sağlıyoruz ve müşterilerimizin zaman kazanmasını sağlıyoruz.

Ayrıca klimaların değişmesi gereken parçalarını orijinal parçalarıyla değiştiriyoruz ve ilerde oluşacak arızaların önüne geçiyoruz.

Klima Yazılım Güncellenmesi

Yeni tip klimalarda bulunan yazılımlarında kontrollerini yapıyoruz. Güncelleme ve yazılım problemlerini düzenliyoruz. Gelişmelere ayak uyduran servisimizde, klimaların tüm yazılım sorunlarına yönelik çalışmalar yer alıyor. Yazılım güncelleme, yazılım yükleme ve yazılım silme gibi yazılım faaliyetlerini en iyi şekilde tüm klimalara uyguluyoruz.

Klima Kurulumu Ve Montajı

Klima servisi olarak tüm klimaların kutu açılımını itina ile yapıyoruz. Kutu açılımını yaparak cihazın en ince detayına kadar kontrolünü yapıyoruz. Arıza olması durumunda ise ilgili yerlere bildiriyoruz ve cihazın değişmesini talep ediyoruz.

Klimaların kurulumunu ve montajını müşterilerimizin istedikleri yere en uygun şekilde yapıyoruz. Klima montajı, kutu açılımı ve servisi yakından ilgilendiren tüm konular için firmamız ile iletişim kurmanız yeterli olacaktır.

Kartla ödeme imkanı
Kartla ödeme imkanı
Servis işlemi sonunda kapıda kredi kartıyla ödeme yapabilirsiniz.
Hızlı servis hizmeti
Hızlı servis hizmeti
En hızlı servis çözümleriyle, aynı gün içerisinde adresinizdeyiz.
Destek hattı
Destek hattı
Servis öncesi ve sonrası uzman ekibimizden destek alabilirsiniz.

HİZMET BÖLGELERİMİZ